Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart


LEARN MORE

KNIHA NÁVŠTĚV

Děkuji za vaše názory a zkušenosti.

Email, který zadáte, je potřebný pouze k odeslání, při publikaci vašeho příspěvku nebude zobrazen. This site uses Google reCAPTCHA technology to fight spam. Your use of reCAPTCHA is subject to Google's Privacy Policy and Terms of Service.

Thank you! Your message was sent successfully.

* A valid email address is required to post a message. Your email address will not be published or seen by others.


OHLASY
 • Paní logopedku jsme navštěvovali cca 2,5 roku ( před tím státní logopedie bez výsledku ).

  Syn si paní logopedku zamiloval a proto i spolupráce byla radost a syn neměl problémy se připravovat na další návštěvy.

  Synovi chybělo plno hlásek a měl nastoupit do 1. třídy ( v době covidu, zápisy do školy se dělaly jen přes formulář odeslaný elektronicky ) Paní logopedka nám doporučila odklad a poslala nás

  do pedagogicko-psychologické porady, kde nám odklad výslovně doporučili. Teď jsme za to rádi.

  Syn před nástupem do 1. třídy díky paní Fixové už uměl vyslovovat všechny hlásky a nestyděl se mluvit.

  Paní logopedce děkujeme za laskavý přístup a velikou pomoc. Bude se nám stýskat. Prokopovi

 •  Bez paní logopedky by měl syn ve škole opravdu problémy. Po návštěvách paní Fixové se naučil krásně vyslovovat všechna písmena. Její zkušenosti a trpělivost jsou opravdu obdivuhodné.

  Děkujeme. Sojkovi.

 • I já se připojuji s velkým poděkováním paní Fixové. Dostala jsem se k ní s dcerou na doporučení kamarádky, když jsem se nechtěla smířit s tím, že po zhruba třech letech docházky na "klasickou" logopedii výslovnost "R" u dcery už lepší nebude a že to tak někdy bývá a není už nic, co by nám mohli nabídnout. Paní Fixová pomohla. Nabídla jiný, vcelku jednoduchý přístup, který zafungoval, a to v relativně krátkém čase. Na spolupráci s paní Fixovou oceňuji od začátku jasně nastavená pravidla a současně vstřícný a milý přístup. Díky. Lenka T.

 • My musíme moc poděkovat za velikou pomoc!

  Dva roky jsme chodili ke "státní logopedce", vždy jsme velmi poctivě cvičili, ale vedlo to jen k veliké nechuti a trápení syna, při bohužel mizivém posunu vpřed.

  S přístupem paní Fixové najednou stačilo cvičit kraťounce (byť víckrát denně), ale syn už viděl, jak se posouvá, což mu samotnému dělalo radost. A nám obzvlášť. Bylo skvělé, že se syn už přestal logopedie bát, snad se i těšil ;) Nutno říct, že šlo téměř o všechny skupiny hlásek.

  Nastoupil do školy, před námi bylo ještě spousta práce, ale díky paní Fixové jsme ji zvládli svižně a po roce a půl jsme mohli skončit!

  Jsem Vám moc vděčná, paní Fixová!

  S pozdravem Barbora Šedivá

 • K paní Mgr. Fixové jsem chodila na logopedi se svou dcerou 2,5 roku s velmi nesrozumitelnou mluvou. Dcera nyní krásně mluví - vyslovuje jednotlivá písmena. Paní učitelka ve škole jí velmi chválila, jak rychle doznala ve své řeči změny. Oproti ostatním dětem, které chodily k jiným logopedům, byla nejúspěšnější a nejrychlejší. Paní Fixová má vstřícný, empatický přístup k dětem a pro děti je velkou autoritou. Má také profesionální přístup a zkušenosti. Na každou hodinu logopedie jsme se obě dvě těšily. Děkujeme Vám, paní Fixová, také za Vaše rady ohledně předškolní přípravy a mnoho dobrých rad do života. Byl to s Vámi hezký produktivně naplněný čas. Ať se Vám daří. Hrubá.

 •  Na paní Mgr. Fixovou jsem dostala doporučení od kamarádky. Prý je skvělá. Měla pravdu. S dětmi to umí a s rodiči také 😊. Byla velkou oporou jak pro mě tak pro našeho syna Jáchyma. Má opravdu citlivý přístup. Umí vzbudit respekt a přesto být laskavá. Velmi oceňuji také její odbornost. U syna pomohla odhalit vývojovou dysfázii a poradila jaké vyšetření podstoupit. Jáchym se pod jejím vedením výrazně zlepšil. Děkujeme za vše ✨Beritovi

 •  Velké díky za čas, který jste věnovala našim synům Kryštůfkovi a Oliverkovi. Udělali obrovský pokrok, což jim i nám udělalo obrovskou radost🤩. Oceňujeme trpělivost a individuální přístup. S dětmi to umíte - pedagogicky i lidsky, oplýváte přirozenou autoritou. Z Vaší práce je cítit, že je zároveň Vaším koníčkem. Jste člověk na správném místě. Děkujeme❤️ Hanzalovi.

 •  Paní Mgr. Fixová je úžasná dáma a člověk na svém místě. Logopedie pod jejím vedením je efektivní a účinná. Její přístup k dětem je perfektní, protože je zároveň laskavá ale i vzbuzuje respekt. Určitě doporučujeme na 100% . Novotní

 •  Ráda bych touto cestou poděkovala paní Fixové za citlivý lidský přístup, odborné vedení při nápravě řeči a velikou podporu. Přešli jsme k paní Fixové po půl ročním chození ke státem hrazené logopedce, kde se syn postupně stále více a více uzavíral do sebe. Díky tlaku okolí, bral svoji vadu řeči a jakoukoli malinkou chybku, jako jednu velkou životní prohru. Špatnou zkušeností má důvěra v logopedy tehdy nebyla příliš vysoká. Nyní po absolvování logopedie a dále pak předškolní přípravy je syn sebejistý v plnění úkolů, nebojí se dělat chyby a jeho řeč je skvělá. U paní Fixové nekončíme, pokračujeme s mladším synem a naši důvěru rozhodně má. Myslím, že název logopedické praxe paní Fixové "Nejenlogopedie" plně dosahuje svému názvu. Děkujeme Šaškovi.

 • Paní Mgr. Fixová je prostě supr. Logopedii jsme absolvovali již s druhou dcerou. Krásnej přistup a nádhernej výsledek ve finále. Moc DĚKUJEME! František.

 • Jsem šťastná, že jsme dostali doporučení právě na paní Fixovou. Pouze její každotýdenní lekce logopedie vedly mého syna k pravidelnému trénování, které mu zabralo denně maximálně 5 minut. Paní logopedka je milá, ale zároveň respekt vzbuzující dáma, která opravdu ví, co a jak dělat, aby samy děti začaly chtít trénovat a hezky mluvit. I já jako rodič jsem až pod jejím vedením pochopila, jak důležitá je má spolupráce a každodenní krátké procvičování zadaných slovíček. Dnes mi zaslala nahrávky, jak syn mluvil, když jsme ji navštívili poprvé, po roce a nyní po dalším roce při ukončení... Bylo to úžasné poslechnout si ten rozdíl.

  Ještě jednou tedy děkuji paní magistře a jejímu profesionálními přístupu. Trejbalová.

 •  Kristýnce v pěti letech stále nenaskakovaly hlásky R a Ř. K paní Fixové jsme dostali kladné doporučení od kamarádky. Už po prvním setkání s milou paní "Pastelkou" jak jí později Kristýnka začala říkat jsem věděla že jsme si vybrali správně. Díky ní jsem zjistila, že Kristýnka vyslovuje špatně i jiné hlásky, které jsem já sama jako chybné neslyšela a čekalo nás více práce než jsme si obě původně mysleli. Přesto jsme během třičtvrtě roku díky pravidelným návštěvám a vhodným cvičením , vše krásně dohnali a Kristýnka nastoupila do první třídy krásně rozmluvená. Během té doby, přes veškeré domácí cvičení, se pokaždé na setkání s "Pastelkou" těšila, což dokazovala i svými věnovanými namalovanými obrázky. Paní Fixová vždy vhodně motivovala, jak Kristýnku tak i mne jako rodiče. Touto cestou ještě jednou děkujeme za možnost chodit právě k Vám. Kateřina a Kristýnka.

 •  K paní Fixové jsme se dostali, když bylo Andrejce 5 let. Andrejka má diagnostikovány opožděný vývoj řeči a vývojovou dysfázii. Do té doby jsme chodili na normální logopedii, kde nebyl žádný posun, spíše strach z další návštěvy, žádná podpora, doporučení, nic... Pro mě jako pro matku, to byla noční můra. Když jsme přišli k paní Fixové, nastali doslova "zázraky " -  jiná metoda, jiný přístup, trpělivost, každý týden návštěva. Teď Andrejka umí R i Ř. Absolvovala 1 třídu, kdy nám bylo řečeno, že by její vadu skoro nezaznamenali. A to vše je zásluha paní Fixové. Andrejce se zvedlo sebevědomí a já jsem se uklidnila. Kéž by takových odborníků bylo víc. Děkujeme paní Fixové za její profesionální, ale i lidský přístup. Edita Benešová s Andrejkou.

 •  Děkujeme Vám za skvělou práci a úžasný přístup při hodinách logopedie, synovi velmi pomohly a vždy jsme se na tyto hodiny těšily. Syn udělal veliké pokroky a je báječně připraven na vstup do první třídy. Těžko se nám loučilo, vždy Vás budu doporučovat a chválit, moc děkujeme, M. Dean

 • Děkujeme, paní Fixová, za Váš profesionální a především lidský přístup. Všechna písmenka, která Davídek neuměl, se pod Vaším vedením, naučil velice rychle. Davídek mává a já přeji mnoho spokojených klientů a především zdraví. Pavlovcová.

 • Na spolupráci s paní Fixovou oceňujeme zejména její schopnost silně nás motivovat k domácí přípravě a pomoci tak synovi s co nejefektivnějším zlepšením řeči. Má rozhodně naši plnou důvěru. Jirků.

 • Dobrý den, také bych se rád připojil ke chvále na paní Fixovou, která nám neuvěřitelně rychle a zábavnou formou usnadnila vstup Dominika do první třídy standartní základní školy. Dominik má diagnózu dětský autismus a vývojovou dysfázii a v době nástupu k paní Fixové do logopedie téměř vůbec nekomunikoval. Paní Fixová si ale k němu velmi rychle našla cestu, získala jeho důvěru a Dominik začal brzy komunikovat. Dnes po čtyřech letech intenzivního cvičení Dominik navštěvuje třetí třídu ZŠ s asistentem a všechno úžasně zvládá. Byla jediná, která mi v těžké době rozhodování, zda pro kluka normální ZŠ nebo speciální ZŠ, byla schopna poradit a pomoci. Moc Vám za to paní Fixová děkuji a budu děkovat neustále, protože to, co jste pro Dominika udělala bylo neuvěřitelné a já Vám to nikdy nezapomenu. Přejeme Vám s Dominikem všechno dobré a mnoho dalších takových profesních úspěchů. Jan a Dominik Zámečníkovi.

 • Chceme touto cestou ještě jednou poděkovat paní Fixové za výjimečnou péči. Věnovala se nám dva roky a naší dcerce v oblasti logopedie velmi pomohla. Její metoda je doslova zázračná, okamžitě jsme pozorovali pokroky. Její milý a laskavý přístup (nejen) k dětem nám neustále dodával energii ke cvičení, a to i v době covidové epidemie, kdy se naše návštěvy přenesly do online prostředí a pokračovaly ve stejné intenzitě!       I díky veliké ochotě paní Fixové vyučovat online, vstupovala dcera do druhého pololetí první třídy bez logopedických problémů. Takže ještě jednou díky za vše! Patří Vám veliká poklona!!!! Salajkovi

 • Paní Miladě Fixové VELIKÉ DÍKY za obě mé dětičky. Se starším synem jsme byli u více logopedů a bez výsledku. Až u paní Fixové jsme začali mít pokroky a to veliké. S dcerou jsme začaly rovnou u paní Fixové a tam nastal pokrok neskutečný. Obě dětičky měly diagnostikovanou vývojovou dysfázii. A dnes jsou premianti třídy. Moc vám paní Fixová děkuji za váš úžasný, profesionální a hlavně srdečný přístup. Šídláčci

 • Děkujeme paní Mgr. Fixové za to, jak rychle a hlavně naprosto nenásilnou a zábavnou formou naučila naši dceru správně vyslovovat r a ř. V případě potřeby budeme paní Fixovou moc rádi navštěvovat i s mladším sourozencem.

  Andrea Kadlecová

 • Nejlepší rozhodnutí zvolit právě Vás, paní Fixová. Moc a moc děkujeme Tadeášek a Jitka H.

 • Tímto bych ráda ještě jednou poděkovala paní Mgr. Fixové za skvělý a vstřícný přístup k dceři a za to, že ji naučila správně vyslovovat ř. Moc děkujeme za Váš čas a všem doporučujeme Karolínka a Iva Pouzarovi

 • Paní Fixová, děkujeme za pečlivý, trpělivý a profesionální přístup. Moc jste nám pomohla Vojta a Simona Michalovi

 • Máme dva syny, Zdendu a Vítka. U obou byla diagnostikována vývojová dysfázie. Obzvlášť starší Zdeněk měl velké problémy s výslovností, nebylo mu téměř rozumět. V jeho šesti letech nám klinická logopedka navrhovala umístit Zdeňka do internátní školy pro děti s vážnými logopedickými poruchami. Něco takového bylo pro nás nepředstavitelné. Naštěstí v té době jsem dostala doporučení na Mgr. Fixovou. K paní Fixové jsme docházeli šest let. Za tu dobu jsme si vytvořili srdečný vztah, kluci se na každé sezení těšili a nepamatuji si, že by kdy odmlouvali, že nebudou procvičovat. Dnes není poznat, s jakými problémy se kluci kdysi potýkali. Tímto bych chtěla paní Fixové ještě jednou poděkovat za její pomoc a péči. S. Špinarová

 • Tímto krátkým sdělením bych chtěla velmi poděkovat paní Mgr. Fixové za její vstřícnost, empatii, profesionalitu a lidskost. Její hodiny logopedie byly vždy precizně a systematicky připravené a moje dcera Julinka se na ně vždy těšila. Paní Mgr. Fixová si umí dítě získat a ono je poté ochotné s ní bez problému spolupracovat. Přeji všem dětičkám, které potřebují logopedii, aby se dostaly právě k paní Mgr. Fixové. Vřele doporučujeme a ještě jednou moc děkujeme, Lidka a Julinka.

 • Touto cestou bychom rádi poděkovali Mgr. Fixové, která našeho syna naučila správně vyslovovat r a ř. Při poslechu nahrávek mi ukápla slza, jak jsme to krásně zvládli ještě před nástupem do 1. třídy. Moc děkujeme za Váš čas a Váš unikátní přístup. Vřele doporučujeme! Křenkovi

 • Těmito řádkami bych chtěla moc poděkovat dle syna "naší paní povídačce". To, jak rychle syn zvládl problémová písmenka, bylo neuvěřitelné. Každá hodina u paní Fixové byl obrovský pokrok. Oba jsme se na hodiny logopedie moc těšili, atmosféra byla vždy uvolňující, bez stresu a vždy jsme se něčemu zasmáli. Rok a půl byla paní Fixová součástí našich životů. Loučení bylo velmi velmi těžké.

  Budeme na Vás vždy velmi rádi vzpomínat.

  Lucie a Domík

 • Skvělá práce p. Fixové, vřele doporučuji. Ještě jednou děkujeme. Petra a Bella M.

 • Tímto bych chtěla poděkovat paní Fixové, za skvělý a profesionální přístup. Za velmi krátkou dobu, dokázala s mým synem dohnat všechny resty, které se na jiné logopedii zdály jako neřešitelné. Paní Fixovou mohu jen doporučit. Moc děkujeme L. Králíková

 •  U paní logopedky jsme zřejmě trhli rekord v návštěvnosti, 4 roky pravidelného docházení již něco znamenají.

  Paní Fixová je výborná odbornice a skvělý člověk, nakonec jsme se synem oba odcházeli s pocitem, že končí něco, co se vlastně stalo součástí našeho života a je nám to líto. U syna bylo a ještě bude vše na dlouhou trať, ale paní Fixová nám opravdu moc pomohla a my jí za to děkujeme. Kovářovi

 •  Moc děkujeme paní Mgr. Fixové, která naučila Šári ve velmi krátké době říkat "r". Několik let jsme navštěvovaly jiné zařízení, ale bez úspěchu. K paní magistře jsme chodily moc rády a vždy byla velmi příjemná a skvělá profesionálka. Všem mohu upřímně doporučit. Lucka a Šárka Dvořákovi

 •  Děkujeme moc paní Fixové za parádní přístup a pomoc našemu Martínkovi, kterému moc pomohla.  Dnes již ukončil lekce, které již vůbec nejsou potřeba. Bez její odborné pomoci by jsme to určitě nezvládli...Ještě jednou moc děkujeme a všem vřele doporučujeme, rodina Dvořákova

 •  Tento týden jsem měla neskutečnou radost z toho, že naše Jani umí vše říci, tak jak má, ale na druhou stranu i smutek z toho, že naše pravidelná sezení končí. Obě dvě děti, Péťu i Jani, jste dokázala motivovat k tomu, aby samy se sebou začaly pracovat a chtěly se zdokonalovat ve vyjadřování, naučily se naslouchat a vyjadřovat se. I když každý jiný, oba se nakonec naučili pod Vaším vedením správnou výslovnost i artikulaci. Děkuji za individuální a empatický přístup. Jsem ráda, že jsem nakonec dala na svojí intuici a děti přivedla k Vám. Třeba, když už teď oba umí vše říci, se z Péti stane jednou v životě Youtuber a z Janičky zpívající malířka. Přeji všem, aby měli to štěstí a dostali se k Vám, pokud budou potřebovat v této oblasti pomoci. Doufám, že se také nebudete zlobit, že rozdávám Váš kontakt, když si myslím, že je to potřeba. Přeji Vám hlavně zdraví, abyste mohla, co nejdéle pomáhat tak, jako teď. Budeme na Vás vzpomínat s úsměvem (sešitek se slovíčky a smajlíky má u nás svoje čestné místo ;-) ). Petra, Péťa a Jani Želiborovi.

 • Na paní Mgr. Fixovou jsem se obrátila kvůli tomu, že syn byl předškolák a neuměl opravdu spoustu hlásek. Přesně za rok se s její pomocí naučil úplně všechny včetně Ř (a to jsem ani nedoufala, že to od něj někdy uslyším). Díky tomu jsem synovi ani nedala odklad do školy a to jsem o odkladu byla přesvědčená, že s tím jak mluví prostě nemůže nastoupit do školy (i když v ostatních věcech byl šikovný). Když už jsem slyšela ty jednotlivé úspěchy, které syn krok za krokem dělal, tak už okolo Vánoc (na logopedii nastoupil na konci září) jsem věděla, že do školy nastoupí. V září nastoupil do školy, dopilovali jsme Ř a dnes mluví úplně nádherně. Nikdy nepřestanu být paní Fixové vděčná, za její přístup a metody, které používá. Osud si s námi pohrává a nikdy nevíme přesný důvod toho, proč se co děje, ale opravdu vše má svůj smysl, např. já jsem si musela nechat operovat koleno, abych mohla "narazit" na tak báječnou logopedku, pokud to paní Fixová čtete, tak víte o čem mluvím :-) Ještě jednou veliké díky za všechno a budeme na Vás mooooc vzpomínat a kdybych nevěděla kolik malých klientů máte, tak Vás doporučím půl školce, ve které pracuji. Kéž by tak schopných pedagogů jako jste vy bylo více. Moc Vás zdravíme Nela a Maxík.

 • Jen těžko se slovy vyjádří jak moc si vážím služeb paní Mgr. Fixové. Nejen, že syna naučila během velice krátké doby správně vyslovovat. Ale dokázala být především empatická a citlivá k našemu těžšímu období, které nás v průběhu docházky potkalo. Byla pro mě a mého syna oázou klidu a míru. Syn se vždy na hodinu těšil a byl rád i za čas, kdy si mohl s Mgr. Fixovou popovídat sám. Pro mě je právě To, známka naprostého souznění. Nesmírně si Vás vážím paní Fixová a přála bych si, aby více lidí bylo tam, kde mají být, tedy na správném místě jako jste právě Vy. Máme Vás v srdci ❤ Tereza a Edík, občas i Artík 😄

 • Tímto bych chtěla moc poděkovat paní magistře Fixové za to ,jak krásně, rychle a kvalitně naučila mluvit našeho syna. Její přístup je profesionální a je to člověk na správném místě. Mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkujeme a vzpomínáme na skvělou paní logopedku, jak říká nás syn. Nováková

 • Touto cestou bychom chtěli poděkovat paní magistře Fixové za její péči, skvělý přístup, ochotu a intenzitu, se kterou se dětem věnuje. Její výuka je naprosto skvělá, byli jsme nadšeni. Syn se během pár měsíců naučil vše co potřeboval a na lekce se těšil. Moc děkujeme Matyáš a Karolína Janošťákovi.

 •  Tímto děkuji paní magistře Fixové za její profesionální přístup a skvělé lekce, které měly velmi efektivní výsledek. Po zkušenosti z minulých let, kdy jsem docházela s dcerou jsem ji oslovila i se synem. A opravdu mohu jen doporučit 👍. Ještě jednou Vám moc děkujeme. R. Lávičková

 • Naprostá spokojenost, krásný přístup k dětem i rodičům, mohu jen doporučit. Paní Fixová je člověk na správném místě. Ještě jednou děkujeme za velmi trpělivý přístup k synovi Damianovi.

 •  Paní Fixová je pro syna „mluvící teta, která u nás může spát“. Na každé setkání se syn těšil. Domácí cvičení dělal s radostí (sám slyšel, jak se zlepšuje). Děkuju za krásný, laskavý profesionální přístup, ve kterém se odráží hluboká zkušenost. Paní Fixová příjemně překvapila svojí pozornou přítomností, krásnou prací se slovy a vedením dítěte k pozornosti. Líbilo se mi procvičování a jeho délka, syn měl moc rád básničky. Ještě jednou moc díky za hezké lidské setkání. Erika a Ondra

 • “Děkujeme paní Fixové za trpělivost a profesionální přístup. Mého syna naučila krásně vyslovovat R/Ř.” Jitka Čerklová

 • Touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní magistře Fixové. Syn k ní přešel od jiné logopedky na základě několika doporučení mých kolegů z práce. Na první pohled byl patrný výrazný rozdíl jak v organizaci výuky, tak v přístupu k dětem. Velmi brzy byly vidět velké posuny v mluvení. Syna logopedie bavila. Paní Fixová se velmi přizpůsobí individualitě dítěte, výuka postupovala vždy systematicky a syn nikdy nedostal k procvičování slovíčka, se kterými by si neporadil. A jako velký bonus díky zlepšující se výslovnosti se syn zlepšoval i v českém jazyce a čtení. Dostali jsme také velmi cenné rady jak se efektivně učit. Paralelně jsme díky paní Fixové řešili ve škole IVP. I s tímto tématem jsem mohla přijít pro radu.

  Na závěr bych chtěla znovu moc poděkovat za trpělivost, laskavost a péči, kterou nám věnovala.

  M. Vastlová a David

 • Spolupráci s paní Fixovou můžeme jen doporučit. Z našeho pohledu se v ní skvěle snoubí laskavost a důslednost. Osvědčily se nám časté návštěvy, staly se pro syna bezproblémovou rutinou. Rychle jsme dělali pokroky. Díky paní Fixové je náš klouček lépe připraven na nové výzvy spojené se vstupem do školy. Děkujeme a bylo nám velikou ctí! Dušákovi

 •  Velké poděkování paní magistře Fixové. Prvně se starším synem a dvouletém bezvýsledném docházení do státní logopedie, nám paní Fixová narovnala řeč zábavnou a vlídnou formou za krátkou dobu. Nyní s mladším synem jsme rovnou oslovili paní magistru. Syn se na sezení vždy těšil, se zdravým respektem poctivě trénoval. Nutně je potřeba i spolupráce rodičů. Odborností a zkušenostmi je paní magistra jedinečná. Přejeme takovou zkušenost všem dětem i rodičům. J. Soulková, Viky a Ondra

 •  Chtěla bych moc poděkovat paní Fixové za péči, kterou věnovala našemu synovi. Úžasný výsledek. Děkujeme B.Š.

 •  Logopedii jsme navštěvovali se synem 1x týdně, je důležité každý den trénovat i doma. Paní Fixová má velmi přesnou metodiku výuky, pokud vše rodiče s dětmi dodržují jak mají, výsledky se dostaví velmi rychle. Z metodiky paní Fixové je znát, jak velké zkušenosti má. Je to naprostý profík a spolupráci s ní můžeme každému doporučit. Pro děti, které se potýkají s nedokonalou výslovností, je to obrovské zlepšení kvality života. Moc děkujeme za naprosto profesionální přístup. Zuzana.

 • Paní Fixová je úžasná, dcerka byla nadšená, moc jí lekce bavily a bylo jí líto, že už nebude k paní Fixové chodit. Skvělý přístup a hlavně rychlé zlepšení a dneska už pro nás r ani ř není žádný problém. Prostě paráda, mohu jen doporučit a paní Fixové moc děkujeme. Eliška a mamka Jana

 • Moc děkujeme... Paní Fixová je úplně nejlepší, vážím si její práce, rady i trpělivosti. Dcera se naučila za 4 měsíce správně vyslovovat S, C, Z a absolvovala i předškolní přípravu. Samozřejmě je důležité se dítěti věnovat i doma a trénovat. Malá je pořád nadšená a na p. Fixovou často vzpomíná, ještě by k ní ráda chodila, ale už není s čím 🙂.  Děkujeme, Voberovi.

 • K paní Mgr. Fixové jsme se synem (6let) docházeli, protože neuměl říkat r a ř. Za cca 7 měsíců jsme s její pomocí logopedické nedostatky vyřešili (nejen r a ř, ale i další "drobnosti", které jsem sama nepoznala). Frekvence návštěv byla většinou týdenní, delší termíny během prázdnin. Četnost lekcí mi vyhovovala, protože se při kontrole po týdnu může dříve opravit případný chybný nácvik výslovnosti doma, než když se dochází např. po měsíci. Byli jsme celkově velmi spokojení, především díky osobnímu přístupu paní Fixové. Syn se na lekce těšil a spolupracoval. Oceňuji také flexibilitu - operativní přesuny termínů, online kontakt. Děkujeme a přejeme další spokojené klienty. Karolína Větrovcová

 • Náš syn udělal negativní zkušenost se státní logopedií, a tak se zpočátku k paní Fixové bál. Její vstřícný a chápavý přístup však veškeré obavy brzy rozptýlil, navíc se paní Fixové podařilo u syna vzbudit o logopedii živý zájem. Během čtrnácti měsíců, kdy docházel na sezení každý týden, se naučil r i ř, stejně jako zvládl správnou výslovnost sykavek. Metody paní Fixové se ukázaly jako účinné, i když vyžadovaly každodenní úsilí z naší i synovy strany. Chtěli bychom proto paní Fixové ještě jednou moc poděkovat a s klidným srdcem ji můžeme doporučit každému, kdo logopedickou pomoc potřebuje. Pražákovi

 • Touto cestou bych velmi ráda poděkovala paní Fixové za její odborný, milý a empatický přístup. Na pravidelné konzultace jsem docházela s dcerou a později i se synem. Poctivě jsme trénovali a výsledky se dostavily po krátké době. Děti si paní Fixová umí získat a namotivovat je. Za vše děkujeme! I.F

 • Chtěla bych poděkovat paní učitelce za vše. Za lidský přístup, neuvěřitelnou profesionalitu, snahu, pochopení, milý úsměv. Chodili jsme se synem dva roky ke "státní" logopedce, posun takřka žádný. Paní Fixová ho naučila vše. Hned první lekci mu naskočilo R, s kterým se trápil tak dlouho. Sykavky, L, Ř, nádhera. Paní Fixová, budete nám chybět :-) Velké díky za to. Štěpánka Tvrzníková

 • Tento týden byla Terezka na poslední lekci. Je mi až líto, že už k paní Fixové nebudeme chodit. Její přístup a empatické jednání nás motivovalo k pravidelnému snažení. A i když to nebylo vždy jednoduché, vše se dcera nakonec velmi dobře naučila. Moc děkujeme. Pískovi

 • Rádi bychom touto cestou moc poděkovali paní Fixové za práci, kterou dělá. Je to člověk na pravém místě. Díky každotýdenním návštěvám u ní a jejímu individuálnímu a laskavému přístupu se děti za pár měsíců naučily krásně vyslovovat a moc nám také pomohla se synovým zadrháváním. Děkujeme a přejeme hodně zdraví a dalších spokojených dětí a rodičů. Blažkovi

 • Je až k neuvěření, jak rychle se můj syn naučil vyslovovat problematické hlásky. Z přístupu a metod paní magistry Milady Fixové je znát obrovská zkušenost, odbornost a láska k práci s dětmi. Mockrát děkujeme za Vaši práci, která dokáže to nejcennější - zlepšit život našim dětem. Rozhodně doporučujeme všem, co ještě váhají. Kadlecovi

 • Setkání s paní Mgr. Miladou Fixovou pro mě a moje děti – postupně se u ní vystřídaly tři – bylo naprosto zásadní ba přímo osudové. Máme ji všichni moc rádi a moc si jí vážíme. Pomohla nám všem nejen s výslovností😊, za což jí budu vždy velmi vděčná. To, co pro nás před setkáním s ní znamenalo velký problém bylo najednou o mnoho lepší a jednodušší. S noblesou a profesionalitou jí vlastní mým dětem velice zpříjemnila dětství a ony o ní mluví vždy s láskou a respektem. Všechny k ní chodily moc rády a těšily se tam. Paní Milada Fixová disponuje vskutku jedinečným kouzlem a opravdu vzácnou osobností. Moc děkujeme! Veronika, Jakub, Eliška a Tobiáš Kubouškovi.

 • Mnohokrát děkujeme paní Miladě Fixové za její odbornou, ale hlavně empatickou péči. Velmi oceňuji její příjemný přístup, syn byl velmi pozitivně motivován a bez problémů se doma připravoval na každé další sezení. Sezení byla vždy v klidu a příjemné náladě, paní Fixová má skvělé postupy, jak si k dětem najít cestu. Syn Honzík se na lekce vždy těšil. Ještě jednou moc děkujeme. Tereza a Honzík.

 • K paní logopedce Fixové jsem postupně vodila oba své syny. Její služby jsme vyhledali na základě doporučení pediatričky poté, co jsme se starším synem absolvovali dva roky logopedie bez větších výsledků. Jako velkou výhodu v přístupu paní Fixové vidím systematičnost, důslednost a časté konzultace jednou za týden. Rodič tedy dostává zpětnou vazbu a nemusí pochybovat, zda při nácviku postupuje správně. Dítě je také víc motivované pravidelně procvičovat, když má vyhlídku brzké kontroly u paní logopedky. Oba moji synové se zvládli naučit všechny hlásky a za to jsme paní Fixové vděční.           S pozdravem a přáním pěkného dne Anna Voříšková.

 •  

 • Měl jsem problém s vyslovováním písmene R,Ř...Jako malý jsem chodil na logopedii...nenaučil jsem se...pak měl problém i syn s písmeny R,Ř....i ten chodil ke státní logopedičce, ale taky se nenaučil....dostali jsme doporučení na p.Fixovou a syn po 9 měsících to zvládnul...a tak i já ve 44 letech jsem začal a zvládl jsem to taky...Moc doporučuji p.Fixovou je prostě skvělá...skvělý přístup, velké zkušenosti...no prostě super...doporučuji Jan S.

 • Služeb paní Fixové jsme využívali poměrně dlouho. Velice nám pomohla nejen co se týče problémů s výslovností. Po několika úskalí a častém hledání nových cest nás navedla na pravděpodobnou diagnózu, později lékařsky ověřenou a velice nám pomohla v tom, jak vývojové anomálie našeho dítěte řešit. Bez ní bychom nevěděli, jak postupovat, která vyšetření podniknout atd. Toto všechno velice napomohlo začlenění našeho dítěte do standardního dětského kolektivu v základní škole. Děkujeme moc za všechno! Faltýnkovi

 • Se synem jsme nejprve navštěvovali „klasickou“ logopedickou poradnu. Skoro 2 roky jsme neustále poslouchali „to přijde, to naskočí“. Bohužel nic nenaskočilo a tak jsem se rozhodla pro změnu. Začali jsme navštěvovat kurzy paní Fixové, která vyučuje logopedii trochu jiným způsobem, než jsme byli zvyklí. A musím říct, že to synovi rozhodně prospělo. Postupem času došlo ke zlepšení a to díky pouhému opakování pár slovíček, které jsme na každé lekci obdrželi k procvičování. Rozhodně paní Fixovou mohu doporučit. Je to odborník na svém místě. Díky jejímu stylu výuky se můj syn výrazně zlepšil. Moc nám pomohla a za to jí patří velký dík. Bílkovi

 • Můžu vřele doporučit paní Fixova je úžasná. Chodila jsem se synem, neuměl s, c, z, r, ř, a za půl roku uměl všechno, opravdu doporučuji. Zámyslická

 • Děkujeme paní Fixové za skvěle odvedenou práci u mých dcer Terezky a Barborky. Je to skvělý pedagog s laskavým srdcem, trpělivostí a lidskostí, ví přesně, jak si děti získat a které "metody" na ně použít. Docházeli jsme sem přes 3 roky, holky vše dohnaly a bez problémů mohly nastoupit do první třídy a musím říct, že loučení s Vámi bylo hodně těžké a že nám návštěvy u Vás prostě tak trochu chybí. Holky se k Vám vždy těšily a nebraly to vůbec jako nějaký dril, ale učení se zábavnou formou s jejich oblíbenou paní "Jazýčkovou", jak si Vás samy pro sebe přejmenovaly. A to myslím mluví za vše. Ještě jednou za vše moc děkujeme a přejeme Vám spoustu dalších spokojených dětiček.                                             Renata Jochová s Barborkou a Terezkou

 • Chtěla bych moc poděkovat paní Mgr. Fixové. S její pomocí nám stačilo necelých devět měsíců, aby se syn naučil všechny potřebné hlásky, R a Ř mu mezitím naskočilo úplně samo. Moc děkujeme, Ž. M.

 • Paní Mgr. Fixové patří veliký dík za vše, co pro nás udělala. Je to odbornice s velkým srdcem, trpělivostí, obětavostí a laskavostí. Našemu synovi moc pomohla a dokázala si jej velmi rychle získat a zapůsobit tam, kde já jsem selhávala. Spoustu věcí jsem se od ní naučila i já (jen tu trpělivost budu muset více trénovat:-)). Děkujeme za vše. L + T

 • Děkujeme paní Mgr. Fixové za skvělou práci s naším synem , mohu všem jen doporučit, p. Kadlečková.

 • Paní Mgr.Fixová je skvělý človíček, s milým přístupem k dětem. Díky ní jsme s dcerkou velmi rychle zvládly L ještě před nástupem do školy, a hlavně i bez střihání uzdičky. Pravidelné návštěvy nám budou velmi chybět. Byla to zábava :-).Děkujeme A+A

 • Práce paní Mgr.Fixové je výborně zorganizovaná, má systém, je efektivní, pokroky zaručeny (pokud poctivě spolupracujete, samozřejmě). Považuji za výhru, že jsme měli možnost ji navštěvovat a oba synové se zbavili zlozvyků a vad v řeči. Je nám líto, že už není důvod, abychom ji navštěvovali i nadále.

  Přejeme jí mnoho dalších úspěchů a děkujeme za vše, co nás naučila, P. Bergmannová

 •  Paní Mgr. Fixové velmi děkuji za rychlé a bezproblémové zvládnutí hlásek L a R u pětiletého syna. Paní Fixová je velmi pečlivá a důsledná a zároveň má k dětem úžasně lidský přístup. Z mé zkušenosti mohu jen vřele doporučit!!! Andy a máma

 •  Velmi děkujeme paní Fixové za trpělivost, individuální péči a profesionalitu, s kterou k nám vždy přistupovala. Můžeme všem jen vřele doporučit. A + R

 •  Už je to nějakou dobu co nemusíme chodit 1x týdně na kontrolu a denně trénovat, po třech letech máte najednou pocit, že vám v denním rozvrhu něco chybí :-). Způsob práce paní Fixové pomohl mému synovi naučit se mluvit tak, aby mu rozumělo i okolí a nejen já. Mě, jako mámě, velmi usnadnil přístup k "tréninku" řeči , protože jsme sice docházeli za výbornou logopedkou na klinickou logopedii, ale to bylo 1x za měsíc až 6 týdnů a vždycky nám toho nandali tolik, že jsem nevěděla kde začít. Takže týdenní frekvence s kontrolou a zpětnou vazbou byla super, věděla jsem, co děláme dobře a co je třeba opravit. Za sebe i synka mohu jen doporučit a ještě jednou Vám poděkovat, paní Fixová, že jsme to pod Vaším vedením zvládli. Eva H.

 • S přístupem výuky logopedie jsme byli s paní Fixovou maximálně spokojeni. Má skvělý přístup k dětem, je důsledná a má očekávané výsledky.:-)R.K.

 • Musím opakovat to, co píší ostatní: profesionalita, trpělivost, uvolněnost, lidskost, individuální péče, skvělé výsledky ...!Paní Fixová, jste skvělá    a moc Vám děkujeme ♥ ♥ ♥  Karolínka a Šárka Belešová

 • Děkuji paní Fixové za péči, kterou věnovala Ondráškovi a za pokrok který pod jejím vedením udělal. Oba nás to moc bavilo a mě samotnému to pomohlo udělat si lepší představu, jak pracovat s dětmi a to nejen při procvičování řeči 😊. Moc děkuji Pavel Pígl

 • S dcerou jsem chodila ke klinické logopedce od 3,5 let věku, kvůli opožděnému vývoji řeči. Dcera se postupně hodně vylepšila ve slovní zásobě, ale výslovnost stále zaostávala. Bohužel frekvence návštěv u klinického logopeda byla cca 1x za 5 týdnů a vytoužená hláska R, která dceru hodně trápila i ohledně jejího sebevědomí ve vyjadřování, byla stále v nedohlednu. A tak když se blížil dceřin nástup do školy, začala jsem pátrat, jaký jiný přístup by dceři pomohl. Známá mi doporučila paní Fixovou. Přišly jsme k ní s tím, že dcera dosud neumí R, Ř. Paní Fixová nás tzv. vrátila o krok zpět a začala s dcerou cvičit sykavky, které sice dcera uměla vytvořit, ale nepoužívala je v běžné řeči. Její prognóza se naplnila - ještě než jsme začali cvičit vlastní R, začalo jí pomalu samo naskakovat. Když jsme po necelém roce spolupráci s paní Fixovou ukončovali, dcera již vyslovovala - až na drobné nedostatky - všechny hlásky v pořádku. Moc děkujeme! Michaela Šádková

 • Ráda bych tímto velice poděkovala paní Miladě Fixové za to, že mé dcery naučila pěkně vyslovovat a povídat. Chodily jsme k ní všechny tři moc rády, i když to máme daleko. Vyplatilo se a mé dcery moc hezky mluví. Měly problémy hlavně se sykavkami a také R a Ř. Děkujeme za trpělivost a osobní přístup. Holky Kudláčkovy.

 •   Za 25 let práce s postiženými dětmi jsem jako asistentka spolupracovala s mnoha učiteli, s různými výsledky vzdělání u dětí. Nejlepších výsledků rozvoje u postižených dětí dosahovaly dvě učitelky: Dáša Zelenková a Milada Fixová zlé jazyky tvrdily, že tyto učitelky dostávají nejlepší děti. Tak se do jejich tříd dávaly děti, které neměly výchovně vzdělávací výsledky a ejhle, za krátkou dobu se děti zařadily k úspěšným. Náhodou jsem si pustila na Prima ZOOM Cestování červí dírou s Morganem Freemanem VII řadu 5díl O rozvoji mozku. Tam mi svitlo. Byl tady popsán výchovný postup našich dvou učitelek - ráno před hlavní výukou se děti uvolnily - dostaly hudební nástroje - ozvučná dřívka, kastaněty, triangl a rumba koule. Začalo se zpívat, tleskat, dupat, chřestit a všecky děti zpívaly, rámusily a radovaly se. Kupodivu, to podle vědeckých výzkumů, vede k rozvoji mozku. Ke každému dítěti se přistupovalo individuálně. O každém dítěti jsme přemýšlely, jak to udělat, aby dítě zažilo radost z úspěchu. To bylo celé kouzlo, ale taky tvrdá práce. Teď se chystám tohle poznání praktikovat na svém vnukovi. Vojtíšková Marie, bývalá kolegyně.  

 •  Jsem ze spolupráce s paní Fixovou tak nadšená, že to ani neumím popsat. Syn udělal během roku neskutečný pokrok. Naučil se 8 písmen. U předchozí logopedky za rok udělal jedno a ještě cvičení bylo noční můrou pro mě i pro něho. Jedinečný přístup paní Fixové je nad zlato. Chtěla bych jí poděkovat i za to, že se ujala i mé dcerky (12 let), která měla problémy se sykavkami. Moc a moc děkujeme. Vondrovi

 • Individuální přístup a trpělivá péče se zapojením humoru. To přesně našeho syna chytlo tak, že na logopedii k paní magistře Fixové chodí moc rád a každý týden vidíme velké pokroky. Velmi oceňuji i možnost navštívit speciální tématické semináře, které rodičům v mnohém otevřou oči a napomůžou k větší pohodě v rodině. A. Palová

 • Děkuji paní Fixové za trpělivost a vstřícnost při individuální práci s mým synem Šimonem. Díky pravidelným schůzkám se naučil správné výslovnosti R a Ř a plynulému vyprávění. Každodenní procvičování výslovnosti brzy přijal jako samozřejmost.

  S. Zdeňková

 • Děkujeme paní Fixové, za její výbornou práci. Velice oceňuji pravidelné schůzky, které nás "donutily" poctivě trénovat a hlavně krásný přístup, kdy ví, co od dítěte chce a dokáže mu to vysvětlit. Návštěvy nám pomohly nejen v doučení hlásek, které Filípkovi nešly, ale také v tom, že jsme se naučili, společně se učit a to se nám moc hodí do školy.

  Hezké dny přejí Hanka a Filípek Lexovi

 • Chtěla bych poděkovat paní Fixové za její jedinečnou péči. Naučila dceru vyslovovat všechny potřebné hlásky, které jí nešly a naučila nás lepšímu soustředění. Oceňuji její individuální přístup, který je velmi komplexní a zahrnuje vše co dané dítě potřebuje. S její pomocí byla logopedie procházka růžovou zahradou. Děkujeme Nečasová a Kateřinka

 • K paní magistře Fixové jsme začali docházet, když byly Vojtíkovi 4 roky. Nepoužíval R a Ř, špatně vyslovoval C, S, Z a L (mezizubní sigmatismus).

  Během jednoho roku, pod vedením paní Fixové, se hravě naučil všechna tato písmena vyslovovat.

  Sám si připravoval sešit se slovíčky a těšil se, že když se všechno pěkně naučí bude jednička, hvězdička a bonbónek :-)

  Paní Fixová, děkujeme za Vaši péči, za Váš přístup, tak laskavý, citlivý, motivující, jedinečný.

  Čalounovi

 • Dobrý den, náš syn (9 let) stále nemluví úplně dobře, hlavně ř. Od jeho tří let jsem s ním chodila na logopedii a pravidelně doma pracovala. Když na konci druhé třídy ZŠ stále neuměl l, r a ř, doporučila nám jedna maminka paní Mgr. Fixovou. S její péčí jsme byli spokojeni, syn si začal víc věřit a hodně se zlepšil. Vždy bylo jasné, co se po nás chce a jak máme pracovat. Doufáme, že se nám navzdory jeho věku podaří dosáhnout cíle úplně. Přeji všem vytrvalost. Zdravím a děkuji. P.F.

 • Obrovské poděkování paní Fixové za její čas, který věnuje všem dětičkám a i naší Elišce...Udělala obrovský kus práce a vše co Eliška dokázala je díky její úžasné osobě a hlavně jejímu profesionálnímu a zároveň citlivému přístupu.Ten je totiž základem pro to, aby děti chtěly, byly motivované, měly radost z úspěchu a nestresovaly se neúspěchem.                Miroslava Caplová

 • Paní Fixové patří naše velké díky. Jsme s dcerkou moc rády, že jsme mohly chodit na logopedii právě k ní. Dcera začala navštěvovat paní Fixovou již ve 4 letech. Nejen, že se naučila správně vyslovovat velké množství písmen, ale naučila se i soustředit a krásně vyprávět. To vše je skvělá průprava do školy. Moc moc děkujeme za vřelý přístup, trpělivost a hlavně za skvělé výsledky. Doporučujeme, kde se dá!!!                      Mgr. Veronika Zasadilová

 • Vážená paní Fixová, moc děkujeme za péči, kterou jste Lukášovi věnovala. Pokrok, který za ten rok udělal, je opravdu veliký! Děkujeme Vám. Jindrlovi
 • I want to thank Mrs. Magister for her amazing approach! Previously, we attended clinical speech therapy and the result was 0. I visited Mrs. Fix on recommendation, and thanks to her and her teachings and leadership techniques, my son (6 years old) was repaired for 1.5 months. Subsequently, we started to work with the second son (4.5 years) and the repair of the rebar was after 3 weeks. Now my husband (36) is still visiting her and making great progress. Mrs. Fix has also adapted herself in terms of time consuming and communicating through Skype. I would like to tell you all who are looking for a way to help their children or myself or their loved ones that the difference between Mr.Fix and the rest is fundamental = she has the know how. Babková Z.
 • Chci poděkovat paní magistře za jejích úžasný přístup! Dřív jsme navštěvovali klinickou logopedii a výsledek byl 0. Navštívila jsem paní Fixovou na základě doporučení a díky ní a její technice učení a vedení se syn (6let) opravil v ráčkovaní za 1,5 měsíce. Následně jsme začali pracovat s druhým synem (4,5 let) a oprava ráčkovaní byla po 3 týdnech. Teď nadále navštěvuje paní magistru tatínek (36) a dělá velké pokroky. Paní Fixová se mu přizpůsobila i co se týče časového vytížení a komunikuji spolu přes Skype. Chtěla bych říct Vám všem, kdo hledáte způsob jak pomoc svým dětem nebo sobě nebo svým blízkým, že rozdíl mezi paní Fixovou a zbytkem je ten, že ona PŘESNĚ VÍ JAK-KDY-JAK DLOUHO! NEMÁ JEDEN MODEL, ALE VNÍMÁ SVÉHO KLIENTA A NÁSLEDNĚ ZVOLÍ POSTUP  a to je ten zásadní rozdíl od všech ostatních. Z. Babková
 • Dobrý den,moc děkuji za nahrávky, je to od září neskutečný posun. Přeji Vám hodně zdraví a hodně příjemných klientů. Vstupujete nám maminkách a dětem do života a měníte je k lepšímu. Děkuji Magda Koubová
 • Chtěli bychom moc poděkovat paní Fixové, že našeho syna Tomíka během 1,5 roku naučila spoustu špatně vyslovovaných písmenek. Začali jsme písmenkem k a postupně se syn naučil l, š, ž, s, r a ř... A nejen to, naučil se lépe komunikovat s lidmi.. Děkujeme moc, paní Fixová je ve svém oboru opravdu profesionál. Interholcová Lenka
 • “Nejlepší paní logopedka!Děkujeme moc za skvělou výuku. Dávám ⭐⭐⭐⭐⭐ - Hanka Pelcová
 • Chtěla bych ocenit individuální a vstřícný přístup paní Fixové ke každému dítěti. Alička potřebovala pozvolné tempo náprav jednotlivých hlásek a ne napravovat vše najednou, jak tomu bylo u klinické logopedky. Také pravidelné a časté návštěvy jsou lepší, rodič má kontrolu, že vše cvičí správně. Takže za nás palec nahoru! Děkujeme Šíchovi
 • Děkujeme paní Mgr.Fixové za skvělou logopedickou práci.Paní Fixová má k dětem profesionální a laskavý přístup. Mohu všem doporučit.Hejnová
 • Ráda bych se připojila ke chvále na paní Fixovou, která jako naše poslední záchrana naučila dceru R a Ř. Osobně bych nejvíce vyzvedla její přístup k dětem, Linda měla problémy s přijetím předchozích logopedek a byla již dost zrazená, ale pí.Fixová si ji tak získala, že když jsme byli na poslední hodině, dcerka plakala, že už za ní nebude moc chodit. Samozřejmě i její metoda je fantastická a divím se, proč se dosud nepoužívá i v klinické logopedii, když má tak rychlé výsledky. Moc děkuji a těší mě, že jsem Vás poznala. M. Zedníková
 • “Paní Fixová pomohla mému synovi vyslovovat asi půlku abecedy. Když jsme tam přišli, nerozuměl mému synovi nikdo a sotva já. Po třech letech docházky, mluví výborně - až někdy moc:) Bez paní Fixové a jejího odborného a také trpělivého přístupu bychom to nezvládli. Slovo děkuji snad ani nestačí ....Děkujeme moc!”

  Dávám⭐⭐⭐⭐⭐ - anna - alena roziakova

 • Tímto bych ráda poděkovala paní Fixové za její báječný a vřelý přístup, díky kterému se dcera naučila správně vyslovovat špatně naučené a řadu let fixované ř, r a také l. Přestože to jednu dobu vypadalo beznadějně, nakonec jen díky paní Fixové vše zvládla. Ještě jednou moc děkuji za její trpělivost a snahu hledat nové cesty, jak vše překonat a zvládnout. E. Vortelová

 • Chtěla bych moc poděkovat paní Mgr.Fixové za skvělou práci s naším Tobiáškem. Nevyslovoval správně hlásky č, š, ž, ď, ť, ň, l, r, ř. Pravidelnými návštěvy 1x týdně a hlavně pravidelným každodenním cvičením se nám podařilo správně vyslovovat. Moc děkujeme. Malákovi
 • Syn Filip navštěvoval logopedii u Mgr. Fixové necelých 1,5 roku. Za tak krátkou dobu se naučil správně vyslovovat - před tím pro něj nevyslovitelné hlásky : Č, Š, Ž, C, Z, S, L, R, Ř. Jemu i mně vyhovovalo pravidelné TÝDENNÍ sezení, zvykli jsme si na denní rutinu každodenního cvičení, které přinášelo rychlé výsledky a společnou radost (mohu porovnávat s klinickou logopedií, kam chodil můj druhý syn dva roky před tím, sezení 1x za 3-4 týdny, člověk je ponechán osudu, bez kontroly, korigování až po měsíci...). Paní Fixová to s dětmi neuvěřitelně umí, má velký respekt, je přísná a zároveň vlídná. Ideální pedagog. Syn hlavně díky ní zvládl na jedničku zápis do ZŠ a hlavně: konečně správně vyslovuje. Moc děkuji a DOPORUČUJI !!! Petra Tomšů, 4.5.2018
 • Dobrý den,nemůžu jinak, než paní Fixovou chválit,chválit,chválit.Po neúspěšných letech u jiné logopedky,spolupráce s paní Fixovou donesla kýžené ovoce.Syn měl problémy se sykavkami,špatně vyslovoval Ř a R neuměl vůbec.Po necelém roce umí všechno.Jsme jí moc vděční.Děkujeme,Grossovi.
 • Dobrý den, velmi ráda se přidávám s pozitivním hodnocením práce p. Fixové. Díky spolupráci s ní se nám podařil u dcery odbourat mezizubní sigmatismus. Do ordinace nepřicházíte s pocitem, že jste další v řadě...k dítěti přistupuje s individuální péčí, dokáže dítě nadchnout, pochválit, nenuceně jej vybičuje k pozornosti....Doporučujeme Vás/Vaši práci kudy chodíme . S díky za laskavou péči a s úctou A+R Bínovi
 • Pěkný den, paní Fixová je profesionál s velkým srdcem, bylo nám ctí k ní přes rok chodit na logopedii. Pevná, motivující, srdečná, chápající. Dcera Štěpánka, na začátku 5 a půl, v její péči rozkvetla, a to nejen z pohledu správné výslovnosti hlásek r,ř,š,ž,č. I my rodiče jsme dostali cenné rady. Děkujeme za vše. S úctou Jindra a Štěpánka Kadlecová
 • Dobrý den, logopedii paní Fixové mohu jen doporučit. Chodily k ní postupně obě mé děti. S paní Fixovou zvládly nejen vyslovovat písmenka, která jim dříve nešla, ale podařilo se nám díky ní odbourat i zlozvyky při nesprávném vyslovování. Rozhodně pravidelné týdenní setkávání a cvičení 3x denně měly úspěch a já mohu paní logopedku Fixovou jen doporučit. Celá rodina moc děkujeme za profesionální a vřelý přístup k dětem a rady i nám rodičům. Úspěšný rok 2018 přejí Ríša, Viktorka, Eva a Libor Semančíkovi.
 • Vážená paní Fixová, ještě jednou moc velké DÍKY za věnovanou péči a trpělivost s naší Elenkou. Pro nás bylo neuvěřitelné, jak jsme si vyslechli první a poslední nahrávku z hodiny, stejný hlásek, ale naprosto správně vyslovená slova! Ještě jednou DĚKUJEME! Elenka na Vás často myslí! Malikovi
 • Vážená paní Fixová , ještě jednou bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za to , že jste mého syna naučila vyslovovat R. Asi tak po 2 letém chození na státní logopedii jsem ztrácela naději , že se to někdy naučíme . No a k Vám stačilo chodit ani ne celý rok .Ještě jednou Vám moc a moc děkuji i za syna p. Fixová . Kotnourovi
 • Vážená a milá paní Fixová, děkuji za úžasný rok, po kterém Ondra díky vám krásně mluví, což se nikde nepodařilo do jeho 15 ti let, a může s klidem, že se mu nebude někdo smát, postoupit na střední školu. I mě bylo u vás moc hezky. S pozdravem Kobliškovi.
 • Velmi děkujeme za celý rok a půl práce s naším synem, který se za tuto dobu naučil všechny sykavky,dále vyslovit správně L,R a Ř. Opravdu jsme nepoznali tak profesionální, laskavý a trpělivý přístup jako má paní Fixová.Nakonec nám pravidelné pondělky "chybí''. Děkujeme. Veronika Nechvátalová a Filípek.
 • Milá paní Fixová, děkujeme Vám za skvělou logopedickou péči u našich holčiček. Váš přístup k dětem i k dospělým navozuje u Vás v "logopedně" příjemnou atmosféru. A tak se logopedie vlastně stala (pro holky) i pro mě příjemným středečním posezením a popovídáním. A tak teď, když už měsíc nechodíme, nám připadá, že nám "ten zábavný kroužek" vlastně chybí. Děkujeme za profesionální přístup, motivaci, rady, povzbuzení a hlavně za naučení krásné výslovnosti všech hlásek. Přejeme Vám stále hodně elánu a doporučujeme všem, kteří chtějí vzpomínat na logopedii svého dítěte s pohodou a láskou. Tomášovi a Votrubovi
 • K paní Mgr. Fixové jsme chodili pouhý rok a 2 měsíce a díky ní se náš syn naučil všechny sykavky a R, Ř. Paní Mgr. Fixová pomohla našemu synovi i s přípravou na základní školu, kde se mu velmi daří, což je i její zásluha. Zkrátka paní Mgr. Fixová je velký profesionál a bylo nám ctí, že jsme k ní mohli chodit. Našeho syna skvěle motivovala a našemu synovi i nám moc pomohla. Bez přehánění lze říci, že paní Mgr. Fixová je nenahraditelná. Děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů! Paulíkovi
 • Ještě jednou bychom chtěli poděkovat paní Fixové za lidský a profesionální přístup ve výuce logopedie. Její služby můžeme vřele doporučit. Metoda, kterou používá, je jednoduchá, srozumitelná a hlavně funguje. Se synem jsme k ní docházeli dva a půl roku. S její pomocí jsme zvládli výslovnost hlásek V, L, C, Č, Z, Ž,S, Š, R a Ř, plus další problémy ve výslovnosti. Syn tvrdí, že má nyní nejlepší R a Ř ve třídě . Moc děkujeme. Klimekovi
 • Milá paní Fixová, jste úžasný člověk a ještě na pravém místě. Děkujeme s Mikuláškem za slovíčka a "hvězdičky". Fuxovi
 • Dobrý den, logopedii u paní Fixové vřele doporučujeme. Nám rodičům podrobně vysvětlila, jak máme se synem cvičit, a svým úžasným přístupem syna motivovala tak, že se doma sám hlásil o cvičení. Hlásky L a R a dopilování D, T a N jsme zvládli za 5 měsíců. Moc děkujeme. Mendlíkovi
 • Chtěla bych poděkovat paní Mgr. Fixové za profesionální a opravdu lidský přístup. Nehledě na to, že mluvíme v rodině dvěma jazyky, náš starší syn se naučil velmi rychle L, R a Ř a mohl bez obav jít do první třidy. Moc děkujeme a doporučujeme i dalším rodičům. J. Anisimkova a Saša
 • Vážená paní Fixová, moc děkujeme za trpělivou péči s naším synem Tomem. Jste profesionál na pravém místě, s lidským přístupem a cennými radami pro nás rodiče. Ještě jednou velké DÍKY! Bláhovi
 • K paní Fixové jsme se dostali až po velikém trápení se u jiných logopedek a to, co jsme nezvládli za pár let, se paní magistře podařilo s naším synkem vypilovat během pár měsíců, takže mohu jen doporučit a před Vámi, paní Fixová, klobouk dolů a tisíceré díky. Monika Pavlicová a Tomášek
 • Dobrý den, s Martínkem jsme chodili k paní Fixové 3,5 roku. Má vývojovou dysfázii. Martínek pod vedením paní Fixové vše krásně zvládl a je mu krásně rozumět. Paní Fixová je naším andělem s velkým srdcem. Bez Vás by jsme to nezvládli Ještě jednou děkujeme. Do dalších let hodně spokojených maminek dětí a tatínků, tak jako jsme my, přejí Vojčovi.
 • Paní Fixové děkujeme za trpělivost a empatii. Úžasný přístup a hravá forma učení udržela syna po celou dobu výuky i po náročném školním dnu soustředěného. Děkujeme ještě jednou! Vlkovi
 • Chtěla bych poděkovat paní Mgr. Fixové za profesionální a empatický přístup. Zároveň děkuji i za další cenné rady. VŠEM DOPORUČUJI. Lenka Macháčková
 • Touto cestou bych chtěla poděkovat za velmi profesionální a motivující přístup k mému synovi. Velice oceňuji docházku každý týden. Děkuji, s úctou Frolíkovi.
 • My za nás můžeme jen poděkovat!Paní magistra nám velice pomohla.Dcera mluvila velice špatně a po dvou letech strávených u paní magistry už dcera krásně mluví.Paní Fixovou můžeme vřele doporučit! Šárka Sejková s dcerou Kateřinou
 • Velice děkuji paní Mgr. Fixové za profesionální, ale zároveň i velice přívětivý a lidský přístup. S dcerkou jsme začaly docházet po mnoha letech strávených trápením se po různých logopedických institucích. Nyní dcerka díky paní Mgr. Fixové mluví správně a jsme šťastné. Děkuji Vám. Lenka Humpálová
 • Na logopedii k paní magistře Fixové jsem s dcerami začala dojíždět na podzim poté, co mi došlo, že návštěvy klinické logopedky v MŠ jednou za měsíc nevedou k žádnému výsledku. Nyní se budeme loučit, dcery pod vedením paní magistry zvládly úskalí české výslovnosti za cca 6 měsíců, což považuji za menší zázrak. S velkými díky doporučuji dál! Klára Čechová
 • Děkujeme za vše a můžeme jen doporučit dalším rodičům. Lepší logopedii by jste jen těžko našli. Zdeňka Hřebecká
 • Chtěla bych velice poděkovat paní Mgr. Fixové. Dcera měla velké problémy s řečí. Začala jsem s dcerou docházet na klinickou logopedii, kterou jsem s dcerou navštěvovala téměř dva roky a výsledky nic moc. Hlavně Ď, Ť, Ň - to byla katastrofa. Po roční docházce jsem se ptala logopedky, zda by bylo dobré docházet na soukromé doučování. Bylo mi řečeno, že jsou to zbytečně vyhozené peníze, ale nejsou!!!!! Když jsem viděla pokroky u paní Fixové, na klinickou logopedii jsem přestala docházet. Po dvou letech jsem úspěšně ukončila s dcerou docházku a že těch písmenek na učení bylo opravdu hodně. Jinak bych chtěla velice pochválit mého manžela, jelikož se díky paní Fixové, ve 36 letech naučil písmeno Ř. Vřele doporučuji. Na klinickou logopedii bych už nikdy nešla! Lucie Bednářová
 • Paní Fixová má k dětem profesionální i laskavý přístup zároveň. Našeho syna logopedie s ní bavila, a dokonce i doma ochotně cvičil výslovnost. Doporučuji i poradenské služby paní Fixové ohledně výchovy a rozvoje předškolních dětí. Tereza Heiderová
 • Milá paní Fixová, děkuji za Váš láskyplný, citlivý , chápající, trpělivý a profesionální přístup k Jiříkovi, který s Vaší péčí precizně zvládl výslovnost zpočátku pro něj problematického r/ř. Jsem opravdu moc ráda, že jsme měli to štěstí jít velmi důležitý kus životní cesty s Vámi. Pro nás to totiž opravdu nebylo jen o logopedii, ale celkově o tom, jak ladně a sebevědomě překonávat překážky. I pro mě osobně jste velkou inspirací! DĚKUJI, všem vřele doporučuji! Hanka Machová
 • Paní Fixová, jsem moc ráda, že jste nás provázela posledních dva a půl roku při překonávání nástrah výslovnosti mnohých hlásek, za profesionální a citlivý přístup, motivaci, důslednost a láskyplnou podporu. Z Emičky, které jsme doma často nerozuměli, vyrostla prvňačka, která se nebojí R ani Ř. A že to nebyl vždycky jednoduchý boj. Velké DÍKY!! Kudy chodím, tudy šířím chválu a vřele doporučuji vaše (nejen) logopedické služby. Pavlína Novotná
 • Chtěla bych moc moc poděkovat paní Mgr. Fixové za skvělou práci se starším synem,který se tam naučil, nejen písmenko Ř, ale také C,S,Z....a určitě všude a všem doporučím.Syn se naučil během krátké doby všechna písmenka a je mu moc líto,že už nebude jezdit na svou "LOGOPEDKU"...Také bych chtěla doporučit semináře od paní Fixové...Moc moc ještě jednou děkuji. Malechová Denisa
 • Tímto bych chtěla moc poděkovat paní Fixové za opravdu nadstandardní pomoc s mým synem. S trpělivostí a s láskou nám pomohla se vším, co jsme potřebovali řešit. Hlavně se školou, její semináře nám hodně zjednodušily začátky a psaní úkolů. V logopedii jsem oceňovala její osobitý přístup, vždy si věděla rady, jak na dítě, uměla ho motivovat a opravdu měla pochopení. Je vidět, že má děti ráda a ke každému přistupuje opravdu s péčí a jedinečností. Vřele doporučuji její seminář Rodič a dítě, cenné rady jsou nad zlato a s dětmi je pořád co řešit, o tomto přístupu jsem se nikde nedočetla a moc děkuji za osobní zkušenosti a příklady. Ještě jednou za vše děkuji, je vidět, že andělé nemusejí mít křídla. Hedvika Svobodná
 • Děkuji za výbornou spolupráci s Mgr. Fixovou a za její profesionální vedení mého syna !!”Dávám 5 hvězdiček - Hanka Kroka
 • “Služby paní Mgr. Fixové mohu vřele doporučit. Již po několika návštěvách obrovský pokrok a je po problému s vyslovováním sykavek i písmenek r a l. Děkuji!” Dávám 5 hvězdiček - Martin Paulík
 • Paní Mgr.Fixovou jsem doporučovala, doporučuji a doporučovat budu dále, protože takové pokroky, jaké udělala s našimi syny, to není samo sebou. Oba měli dost závažné logopedické vady a paní Fixová je dokázala perfektně "rozmluvit" a odstranit špatné návyky v řeči. Včera jsme zakončili docházku k paní Fixové i s mladším synem a oba naši kluci umí perfektně vyslovovat všechna písmena. Starší syn neuměl L,C,S,Z,R,Ř, "šlapal si" na jazyk a různě ho kroutil. Během roku a půl u paní Fixové mluvil perfektně. Mladší syn kromě logopedie (stejné vady jako starší), docházel i na předškolní přípravu. Pokroky jsem viděla sama. Největší radost jsem měla na znovuzápisu na ZŠ, kde byl pochválen. Oproti loňsku velký rozdíl, zvládl to s přehledem. A začátek školního roku zatím zvládá úplně plynule, dělají v podstatě to, co nacvičoval s paní učitelkou na přípravě. Vše je zásluhou paní Fixové, jejích postupů, metod a přístupu.Je přísná, ale zároveň nešetří pochvalou, což je nejen pro děti hodně příjemné. Slyšet od ní, že je vaše dítě šikovné, že se snaží, že se nebojí nových věcí...to je jako balzám pro uši. Zároveň pak bez zaváhání "zažaluje", že dneska to teda se soustředěním u našeho studenta bylo na štíru . Od ní si vážím obojího, jak pochvaly tak stížnosti, protože vím, že je člověk na svém místě a moc dobře ví, o čem mluví... Děkuji a nelituji (rozhodně naopak) našeho rozhodnutí svěřit kluky do jejích rukou. Pro srovnání - syn našich známých začal chodit téměř zároveň s naším starším synem na klasickou státní logopedii a doteď neumí vyslovit tu jedinou hlásku R, kvůli které tam začali jezdit. My za tu dobu (3,5roku) máme "rozmluvené" obě děti. VELKÝ DÍK PANÍ FIXOVÁ. Lenka Nováková.
 • Ahoj, k paní Miladě Fixové jsem nastoupila v únoru, protože jsem neuměla pořádně mluvit a občas mi někdo nerozuměl. Hlavně mi nešla výslovnost K, Ž,Z,R,Ř. Dnes (za šest měsíců) již mi všichni rozumí a to jen díky paní Miladě, která mě svým přístupem, laskavostí a zároveň přísností připravila do dalšího života. Všem dětem a také dospělým vřele doporučuji. S láskou Emma Krausová (4 roky)
 • Chtěla bych poděkovat paní učitelce Fixové za přípravu dcery do školy. Minulý rok radila společně se speciálním pedagogem pro dceru odklad, se kterým jsem i já souhlasila, protože dcera je narozena v červnu a potřebovala v mnoha věcech dozrát (jen pro zajímavost ve školce doporučovali nástup do školy s tím, že je šikovná a dá to). Od ledna letošního roku do konce srpna absolvovala školní přípravu, kde se jí paní učitelka snažila formou hry seznámit s věcmi, se kterými se setká ve škole.Dcera nastoupila 1.září do školy se sebejistotou, nebojí se hlásit a prezentovat své vědomosti. Ještě jednou děkuji za kvalitní přípravu a ulehčený start do školy. Jste srdíčkový člověk na pravém místě. Jarošová
 • Dobrý den,chtěla bych poděkovat paní Mgr. Miladě Fixové za přípravu obou vnuků na vyučování a za logopedickou péči. S jejím profesionálním přístupem a radou jsme zvládli i těžší vadu řeči. Na seminářích pro rodiče nám vysvětlovala, jak máme doma s dětmi pracovat a překonávat obtíže při přípravě na vyučování. To bylo pro nás laiky obrovským přínosem. Přeji pevné zdraví a hodně úspěchů při další náročné a záslužné práci s dětmi. Ještě jednou za celou předchozí úspěšnou péči a přístup k dětem srdečně děkuji. Marie Wohlmannová.
 • Vřele doporučuji paní Fixovou všem rodičům a jejich dětem! Mé dva syny (11 a 8), kteří doposud žili v cizině a než přijeli do ČR, tak z 90% mluvili jen anglicky, naučila během neuvěřitelných 3 měsíců krásně vyslovovat r i ř. Mockrát děkujeme za vaši péči K. Hargraves
 • Děkujeme paní Fixové za milý, lidský a velmi profesionální přístup. Za krátkou dobu se Davča naučil všechna písmenka a od září může směle do školy. Semináře, které paní Fixová pořádá, jsou také skvělé. Přejeme hlavně hodně zdraví. Děkujeme.Vavrekovi a Davídek
 • Po neúspěšné návštěvě "normálního logopeda" jsme začali chodit k paní Fixové na logopedii i školní přípravu. Vyplatí se připlatit si za odborný, individuální a milý přístup. I přesto, že jsme začali pozdě, syn vše dohnal a péči jsme mohli nyní ukončit. Děkujeme a doporučujeme. Tóthová
 • Čas je to co nám v dnešní uspěchané době všem chybí. Proto Vám všem , kteří chcete využít Váš čas efektivně a s profesionální péčí vřele doporučuji péči paní magistry Fixové. Její profesionální , zároveň lidský přístup a odborné rady byly přínosem nejenom pro mého syna Jáchyma, ale i pro mne co by matku.Mne naučila jak k dítěti přistupovat a trénovat, když se zrovna úplně nedaří a Jáchym za rok zvládl to, co se zdálo ze začátku jako nesnadný úkol L,R,Ř. Ještě jednou děkuji za dny a čas strávený s Vámi paní magistro a hlavně pevné zdraví. Postlová
 • Velice děkujeme paní Fixové za velmi profesionální, ale i citlivý a empatický přístup k našemu synovi. Během roku nám pomohla vyřešit nejen logopedické, ale i výchovné problémy. Paní Fixová přeji Vám hodně zdraví a síly, abyste mohla mnoha dětem a maminkám obracet život k lepšímu.
 • Chtěla bych touto cestou znovu poděkovat paní Fixové za její velmi profesionální pomoc a úžasný přístup.To, co se nám jinde nedařilo, jsme zde úspěšně a hlavně v klidu zvládli.Paní Fixovou mohu jen doporučit. Filipová
 • Velice děkujeme Mgr. Fixové, která svými metodami, které skutečně fungují, dokázala dceři za necelý rok napravit vyslovování hlásek Č, Š, Ž a to i přestože jsme problém začali řešit až v 8 letech. Logopedii Mgr. Fixové můžeme zodpovědně doporučit. Mnohokrát děkujeme. Jarošovi
 • Chcela by som Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za nielen vysoko profesionálny prístup pri práci s mojou dcérou Diankou, ale aj neskutočne ľudský prístup. Som veľmi rada, že som mala možnosť zveriť svoje dieťa do Vašich rúk a vrelo odporúčam ďaľším rodičom, aby neváhali a tiež zverili svoje dieťa do Vašich rúk. Mala som obavy ako moje dieťa, vyrastajúce na Slovensku zvládne "nástrahy" češtiny. Moje obavy sú fuč, za čo vďačíme Vám. Priznávam, že pri poslednej návšteve mi bolo veľmi ľúto, že už končíme. Za obdobie, čo sme Vás s dcérou navštevovali ste sa stali tak povediac členom našej rodiny. Dianka Vás často spomína. Ešte raz veľká vďaka spojená s obdivom patrí Vám, p. Fixová.
 • Paní Fixová, musím vám napsat..... Jdeme s Vítkem od zápisu do školy a jsem pyšná, jaký udělal oproti loňsku obrovský pokrok. Úplně bez problémů zvládl vše, s čím si loni neporadil. A je to i Vaše velká zásluha. MOC DĚKUJEME. Nováci.
 • Paní Fixová, děkujeme moc. Hned při prvním sezení začal náš Tobík vyslovat R. Co jinde nešlo tak u paní Fixové nebyl problém. Ještě jednou moc děkujeme. Brodcovi
 • Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat paní Mgr. Fixové. Před třemi lety, v mých 23 letech, jsem paní Fixovou oslovila poprvé s dotazem, zda bych k ní mohla chodit na logopedii. V tomto věku i po předchozích ne zcela pozitivních zkušenostech s logopedií jsem nikdy nevěřila, že bych mohla mluvit „normálně“. Profesionální a vlídný přístup paní Fixové dokáže takřka zázraky :) Samozřejmě jsem musela pilně cvičit a musím ještě dnes, ale vzhledem k tomu jakého pokroku jsem dosáhla, to za to opravdu stojí. A nebýt právě paní Fixové myslím, že bych svého vysněného cíle nikdy nedosáhla… Takže ještě jednou moc děkuji a určitě se neváhejte v této problematice na paní Fixovou obrátit. Marika
 • Děkuji paní Mgr.Fixové za skvělou logopedickou péči,které se nám na st.logopedii nedostávalo.Pomohla nám určit i vývojovou vadu o které,jsem ani nevěděla,že by jí mohl můj syn mít.Vždy nám skvěle poradila,nelituji času ani peněz,které jsem vynaložila.Ještě jednou moc děkujeme. Jandorová.
 • Děkujeme Mgr.Fixové za velkou pomoc s naším synem ... syn díky péči paní Fixové udělal velký pokrok, krásně nyní vyslovuje a přestal dělat chyby ve psaní.. Moc moc děkujeme Míkovi
 • Velmi jsem byla spokojená,jak paní Fixová s naším Péťou spolupracovala! Paní Fixová, děkujeme. Křivánková
 • Mgr. Fixová je člověk na správném místě a já ji mohu jen doporučit. Se svou 6-ti letou dcerou Tinou jsem to vzdávala, ale už po pár lekcích u paní Fixové jsem já i má dcera viděla výsledek a společnými silami se nám do roka podařilo krásně vyslovovat - c, s, z, č, š, ž, l, r, ř a navíc ještě pěkně souvisle a plynule mluvit. Ještě jednou mockrát děkujeme:) R. Lávičková
 • Děkuji za výbornou spolupráci s Mgr. Fixovou a za její profesionální vedení mého syna !!
 • Upřímně děkuji paní Fixové za to, že naučila obě naše děti mluvit hezky česky a to v klidu, bez stresu a dokonce se na sezení těšily a přetahovaly se, který z nich bude mluvit jako první! Po několika marných pokusech u klinického logopeda, kdy jsme pořád dokola začínali od začátku, jsem až tady poznala, že se to dá opravdu zlomit a naučit. Sama bych to s dětmi nedokázala, i když jsem měla nakoupeno spoustu učebnic, cvičebnic, CD i načteno z internetu. Ještě jednou děkujeme, stálo to za to a vlastně nám to docházení k paní Fixové docela chybí. Prokešovi
 • Velice děkuji paní Mgr.Fixové nejen za vynikající logopedickou péči, předškolní přípravu našeho syna a cenné rady, které nám pomáhají v jeho výchově,ale také za vlídnost a porozumění,které provázelo naše setkávání.Náš synek se tu pod laskavým,ale pevným vedením paní magistry naučil nejen ovládat svůj jazýček,ale také cílevědomě pracovat a lépe komunikovat s lidmi.Ještě jednou díky paní magistro! Petra Valentová
 • Děkujeme paní Mgr. Fixové za úžasnou práci, kterou odvedla s naším Kubíkem. Během roku a kousek se opravdu senzačně rozmluvil a během této krátké doby mluví velmi dobře. Navíc se u Kubíka nejednalo o nic jednoduchého, neboť nezvládal správnou výslovnost Š,Č,Ž,Ď,Ť,Ň,R,Ř a ještě mnohé další. V současné době již nemá problém s ničím.Paní Mgr. Fixová je profesionál s velkým P. Celkově skvělý přístup, individuální péče a hlavně rychlé a jasné VÝSLEDKY. Mohu všem doporučit. Jiří Tůma
 • Chtěla bych poděkovat paní Mgr. Fixové za skvělou práci a výdrž s Karolínkou :). Logopedii jsme navštěvovaly skoro 2. roky a mohu říci, že ten pokrok je neskutečný. U paní Mgr.Fixové se mi líbí, že se na logopedii dochází každý týden. Děkujeme Vám za vše. Čadová Martina¨
 • Chtěla bych moc poděkovat paní Mgr. Fixové za práci s naším synkem.Chodili jsme k státní logopedce,kde jsem neviděla žádné zlepšení,v zoufalství jsme se obrátili k paní Fixové a po pár měsících práce synek krásně mluví.Děkujeme a určitě doporučujeme.Šimáková
 • Děkujeme paní magistře Fixové za péči a profesionální přístup u našeho staršího syna. Výsledek její práce je nejlépe znát z porovnání úvodní nahrávky řeči syna a té při posledním sezení. Způsob práce, program cvičení a její přístup byl takový, že se starší syn na sezení těšil, měl zájem spolupracovat a dokonce s sebou strhl i zájem mladšího syna, s kterým u paní magistry Fixové budeme pokračovat. Paní magistra měla dokonce pár rad a tipů i pro dospělého tatínka Ještě jednou děkujeme a všem, kteří přemýšlejí o návštěvě logopedického pracoviště a nejsou ještě rozhodnuti, paní magistru Fixovou, na základě naší výborné zkušenosti, rozhodně doporučujeme. Zapletalovi
 • Děkujeme paní Mgr. Fixové za skvěle odvedenou práci. Díky její péči náš syn udělal veliký pokrok v řeči a zlepšení je znatelně viditelné. Ještě jednou velké DÍKY a všem můžeme jen doporučit. Říhová
 • Velice děkuji paní Mgr. Fixové za skvělou logopedickou práci s mými syny ( starší syn dochází na tuto logopedii na vlastní přání, protože viděl a hlavně slyšel pokroky u mladšího bratra ).Všem váhajícím rodičům mohu paní magistru jen doporučit, je doopravdy výborná profesionálka. Voldánová Petra
 • S paní Mgr. Fixovou jsme se setkaly v době, kdy jsme já i moje dcera prožívaly zoufalství. Já z toho, jak dcera mluví, moje dcera z mých neustálých poznámek, jak správně má mluvit. Obě jsme moc chtěly, ale nevěděly jsme, jak na to. Paní Fixová nás trpělivě a laskavě vedla krok za krokem a ukázala nám, že není nic ztraceno. Dcera se po roce pravidelného denního cvičení naučila vyslovovat hlásku R a nyní ji bezproblémově užívá, jakoby ji uměla odjakživa. Další hlásky Ř, Č a Š už nezabraly tolik času. Profesionální přístup, profesionální péče a výsledky. To všechno a ještě mnohem víc je paní Mgr. Fixová. Mnohokrát děkujeme. Lenka a Vilma Hadačovy
 • Milé maminky, ráda bych se s Vámi podělila o postřehy dnes již několikaleté spolupráce s Mgr. paní Fixovou. K paní Mgr. Fixové jsme začaly docházet, když dcerce bylo 5 let. Dcerka má těžkou vadu řeči, v 5 letech jsme neuměly vyslovit 15 hlásek, spojenou s mentálním opožděním. Rok před tím jsme navštěvovaly státní logopedii, kde se uspokojivé výsledky nedostavovaly. Pokud mohu srovnat oba přístupy, dcerce velmi prospělo, že návštěvy se konají 1x týdně oproti státní logopedii, kde byly 1x za měsíc. Dcerka měla problém se samotnou komunikací, takže pro ni bylo velmi důležité,že si mohla na pí.Mgr.Fixovou zvyknout.Dále pak oceňuji velmi propracovaný a systematický styl výuky,např. seskupování nových slovíček podle toho, kde se nová hláska vyskytuje -začátek slova, konec slova,řazení podle obtížnosti slabiky, kterou hláska tvoří. Na státní logopedii jsme dostaly spíše neutříděný výukový materiál(a teď babo raď :) ) A konečně hlásku, kterou jsme se učily, jsem vždy nejdřív slyšela od dcerky u paní Fixové, takže jsem věděla,že to doma musíme také dokázat.To se nám na státní logopedii nepodařilo ani jednou. Vážím si též pokynů pro samotnou práci s dítětem v domácím prostředí.Paní Mgr. Fixová nás navíc vždy podržela a projevila skutečný zájem o dcerku i ve chvílích, kdy se nám nedařilo, třeba i telefonátem a dotazem, jak jí to jde. A výsledky se i u nás dostavily. Dcerce je nyní 8 a půl a kromě ř a dopilování diferenciace sykavek druhé řady, umíme všechny hlásky:) Závěrem chci tímto poděkovat paní Mgr. Fixové za vše,co nás naučila a Vám milé maminky popřát hodně trpělivosti, ale i radosti z pokroků Vašich dětí. H. Poláková
 • Paní magistra Fixová je skutečný profesionál ve svém oboru. Každotýdenní docházení je navíc řešením pro líné maminky a tatínky, kterým strach nedovolí s dětmi necvičit, "když už zase ve středu jdeme". Děkujeme, paní magistro, díky Vám Anna, Vašek umějí "R" i "Ř". "Líná" maminka Martina
 • Touto cestou bychom chtěli paní Mgr.Fixové poděkovat za motivující a profesionální přístup v logopedii našeho syna Dalibora. Pokud některé maminky zvažují návštěvu logopeda, pak mohu paní Mgr. Fixovou jenom doporučit. DĚKUJEME. S úctou Veronika Hanzlíková
 • Paní Mgr. Fixové bych chtěla moc poděkovat za to, že nás vzala. Syn udělal veliký pokrok a doufám, že pod jejím vedením ještě udělá. Rozhodně nelituji! DĚKUJEME. J. Vojčová
 • Paní logopedce bych chtěla moc poděkovat za práci s naší dcerkou. Výsledky jsou opravdu přesvědčivé, a to za celkem krátkou dobu, výrazné zlepšování výslovnosti jsme viděli již po prvních návštěvách. Paní Mgr. Fixovou vřele doporučuji a ještě jednou děkuji. M. Edwards
 • Nevím jak to napsat, jak napsat to, co cítím.....Co cítím když se mi vybaví paní Fixová. Udělala ohromnou práci s naším synem. Byla jediná, která pomohla a její práce byla vidět. Naučila syna lásce k práci a k sobě a nás naučila jak se chovat, jak vést toho človíčka, jak mu pomáhat když upadne. I jak se zvednout díky němu a zase být silným rodičem. Když nevím, poradí mi jako maminka i když já tohle u své genetické neznám.... Nedokážu napsat jak moc pro mně znamená i jako člověk i jako pedagog, skutečný odborník. Chovám k ní určité pouto a úctu a jsme moc rádi, že k ní můžeme stále chodit se synem a pracovat na jeho životě a zlepšovat i ten náš. Slovo děkuji je málo...přesto ...moc děkujeme paní Fixová, není to jen logopedie :-). Míša, Pavel, Daník, Nina a Nela Haluzovi :-)
 • Ráda bych doporučila všem maminkám, které zvažují návštěvu logopeda, aby se obrátili na paní Mgr. Fixovou, která díky individuálnímu přístupu dokázala za krátkou dobu naučit mého syna to, co se klinickým logopedům nepovedlo za několik let. Tímto bych jí chtěla moc a moc poděkovat za její profesionální přístup a to nejen v oblasti logopedie. Moc s Milánkem děkujeme :) Grillová
 • Chtěli bychom velice poděkovat paní Mgr. Miladě Fixové za Marcelčinu logopedii. Je to velká odbornice na svém místě, která umí porozumět každému dítěti a odhadnout, jaký přístup k danému dítěti zvolit. Chodíme k ní od září a jsou znát výsledky. Marcelka se už nestydí mluvit a je jí pěkně rozumět. I paní učitelka ve školce říkala, že z jejich třídy chodí na logopedii více dětí, ale výsledky jsou vidět pouze u Marcelky. Ostatní děti chodí na klinickou logopedii. Vůbec nelitujeme, že jsme se rozhodli využít soukromé logopedie u paní Mgr. Fixové. Můžeme jen vřele doporučit. Moc děkujeme Jarošovi
 • Ráda bych Vám poděkovala za práci s naším synem Honzíkem. Díky Vaší práci náš syn nebude muset navštěvovat Logopedickou školu v Týně nad Vltavou, ale půjde do normální ZŠ. Jílková
 • Chtěla bych Vám moc poděkovat za péči o mého syna Martina ( 7 let). Výsledky , kterých dosáhl můj syn u Vás jsou nesrovnatelné oproti klinické logopedii. Díky Vaší péči vidí i syn v relativně krátké době obrovské pokroky, je motivovaný pro další práci. Jiřina Moučková
 • Dobrý den, především bych chtěl pozdravit paní magistru Fixovou a pak jí vyjádřit velký, ale opravdu velký dík za neuvěřitelnou péči o našeho synka. Během jednoho a půl roku (1x týdně) jsme zvládli 10 písmen ve výslovnosti (což by ve státním zdaleka nešlo) a ještě průpravu do první třídy. Ještě jednou děkujeme Radouch Roman HRDĚJOVICE
 • Chci moc poděkovat paní logopedce,za péči,kterou věnovala oběma mým synům (7 a 12 let) a za to,že dnes oba krásně vyslovují.Je to opravdu odbornice na správném místě. Vřele doporučuji všem. J.Golasová
 • Dobrý den,ráda bych chtěla paní Mgr.Fixovou doporučit všem maminkám,které mají pocit,že návštěvy u jejich klinického logopeda nikam nevedou.Nemusí se bát"vyhozených"peněz.Paní Mgr.Fixová má úplně jiný přístup k dítěti a styl učení výslovnosti.Je to paní logopedka s velkým L a jsem jí moc vděčná,že mou dceru naučila krásné R a Ř. Opravdu vřele doporučuji Kutilová
 • Dobrý den, chci jen ujistit váhající maminky ("bezplatná" logopedie u klinického logopeda postačí), že peněz litovat nemusí. Z vlastní zkušenosti vím (2 synové)- co je bezplatné, je také většinou málo platné.Králová
 • Děkuji moc paní Mgr. Fixové, moc nám pomohla s písmeny a vůbec školní přípravou. Vždy nám poradila jak se s daným problémem vyrovnat a co udělat proto, aby se to příště neopakovalo..Byla jsem velmi spokojená..Moc doporučuji. Zlatinská
 • Chtěla bych moc poděkovat paní Mgr.Fixové za péči o mého syna Kubíka.Během 10 měsíců intenzivní logopedie se Kubík naučil správně vyslovovat.Pravidelné týdenní docházení i o prázdninách se pozitivně odrazilo na jeho řeči.Moc děkujeme.Havlátková M.
 • Chtěli bychom moc poděkovat paní Mgr. Miladě Fixové. Po krátké době náš syn, který mluvil málo a nesrozumitelně, začíná tvořit krátké věty, má o mluvení zájem, dokáže se celých 40 minut soustředit na práci. Jsme rádi, že se Lukášek dostal do její péče. Kovaříkovi.
 • Paní Fixová chtěli bychom vám poděkovat za perfektní výuku logopedie našeho syna Martina. Vřele vás budu doporučovat rodičům jejichž potomek bude mít problémy s řečí. Ještě jednou děkuji a přeji vám hodně zdaru při další výuce. Martin Stanislav s manželkou.
 • Děkuji Vám za perfektní péči o mojí 6letou dceru,spolupráce byla naprosto perfektní,nemám co vytknout.Mohu jen doporučit. Ardamicová
 • Chtěla bych moc a moc poděkovat paní Mgr. Fixové za její přístup. Díky její péči se můj syn začal na logopedii těšit. Všem mohu jen doporučit! Dohnalová
 • Děkuji moc p. Fixové za péči o dceru Karolínku, naučila se perfektně mluvit,jsem spokojená nadmíru.Děkuji Stráská Pavla
 • Ráda bych poděkovala paní Mgr. Fixové za profesionální a přitom citlivý přístup při sezeních logopedie s mojí starší dcerkou. S prací paní logopedky jsem byla nadmíru spokojená a již jsem nahlásila na logopedii i mladší dcerku. Ještě jednou DĚKUJI Jaroslava Š.
 • Rádi bychom poděkovali paní Fixové za to jak naučila našeho syna Tadeáška poprat se se zadrháváním. I když je to u něho psychické, tak ví, jak si poradit, když se mu to stane. Myslím si, že tento způsob byl pro něho lepší než klinická logopedie. Děkujeme ReJaTaTe Marouškovi
 • Děkuji moc paní Mgr. Fixové za péči o mojí 7 letou dcerku Kristýnu jsem s její prací velice spokojená . Děkujeme M. Zedková
 • Vážená paní magistro, děkuji Vám za obětavou péči, kterou věnujete ve škole mému synovi Waldemarovi. Jsem Vám za to velmi vděčna. Oxana Kubíčková